Apple, Yenilenmiş iPhone 8 ve 8 Plus’ların Satışlarına Başladı

Apple, Yenilenmiş iPhone 8 ve 8 Plus'ların Satışlarına Başladı
Apple fabrika kusuru veya kolay bir meseleyle geri dönen makineleri onararak tekerrür satıyor.

Apple, küçük meselelere sahip iPhone’ları onarıp, tertemiz bir iPhone haline getirerek bir ölçü indirimli maliyetiyle kullanıcılara sunacak. İşletmenin kusurlu makineleri tamir edip indirimli bir biçimde satması yalnızca iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde geçerli bir operasyon olacak.

Apple, ilk kere yenilenmiş iPhone 8 ve iPhone 8’lerini satışa çıkaracak. iPhone 8’in 64GB’lık modeli için orijinal iPhone 8’in 64GB’lık modelinden 100$’lık indirim uygulayan işletme, yenilenmiş makinesini 499$ maliyet yaftasıyla satışa çıkaracak. Aynı zamanda Apple, yenilienmiş iPhone 8 Plus’ı da 100$ indirimli bir biçimde kullanıcılara 599$ maliyet yaftasıyla sunacak.

Şu an için hudutlu rakamda olan yenilenmiş iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri; altın, gümüş ve uzay grisi renk alternatiflerine sahip. Apple, yenilenmiş makineleri satma operasyonunu yalnızca iPhone’larda hakikatleştirmiyor. Mac, iPad, Apple Watch, iPod, Apple TV ve Apple Pencil mahsullerini de yanılgılarını giderip tekerrür satışa sunan işletme, bu usulle kullanıcıların daha uygun maliyete aynı aygıta sahip olabilmesini ve tabiatımızın daha da fazla kirlenmemesini sağlıyor.

Kaynak : https://www.slashgear.com/apple-starts-selling-refurbished-iphone-8-and-iphone-8-plus-units-02552381/