Meizu 16S’in Özellikleri, İşletmenin CEO’su Tarafına Söylendi

Meizu 16S'in Özellikleri, İşletmenin CEO'su Tarafına Söylendi
Meizu CEO’su, işletmenin yeni amiral gemisi olacak 16S hakkında ehemmiyetli söylemelerde bulundu.

Ekran oranları sadece Meizu 16S için değil, tüm cep telefonları için büyük bir problem. Her ne kadar çentik gibi büyük metamorfozlar yaratılsa dahi ekran gövde oranı pek yeterli değil. Açılır kamera, kızaklı ekran, çift ekran gibi alternatifler ise kullanıcıların isteğini pek karşılamıyor. Uzun vakittir beklenen Meizu 16S ise tüm bu temennileri karşılayacak gibi görünüyor.

Meizu 16S Özelliklerine Genel Bir Bakış

Yeni çıkacak olan bu uslu telefonunun size göre olup olmadığını görmek için bazı özelliklerine bakmanızı öneriyoruz. İşte Meizu’nun CEO’su Huang Zhang tarafından yapılan söylemede yansıyan bazı ayrıntılar:

Meizu 16’nınkinden 1,5 mm daha ufak alt çerçeve 4.000 mAh pil Qualcomm Snapdragon 855 harekâtçı 6,2 inçlik geniş bir ekran 

Yukarıyada bulunan özellikler fotoğrafı olarak söylenenler arasında bulunuyor. Ayrıntılara dikkat edildiğinde Meizu markasının pile de büyük önemsediği görülüyor.

Meizu 16S Maliyeti Ve Değişik Özellikleri

Bu modelle alakalı çok hoşlanacağınız bir haberimiz daha var. Meizu 16S, çerçevesiz ekran kullanacak. Böylece çok şık bir tasarım elde edilecek. Sektörde eforlu bir konuma erişmeyi muvaffak olan Meizu, uygun maliyetiyle de dikkat sürüklüyor. Şu an için satış maliyetinin 445 dolar olacağını söyleyebiliriz.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2019/01/27/huang-zhang-shares-more-details-on-the-meizu-16s/