Monster Notebook, Harun Can’ın teknoloji sponsoru oldu

Monster Notebook, Harun Can’ın teknoloji sponsoru oldu

Monster Notebook, Türkiye’deki izleyicilerin pek çok film ve animasyon kişiliğinin sesi olarak tanıdığı oyuncu, seslendirme sanatçısı ve müzisyen Harun Can ile sponsorluk uyuşması imza attı. Müzik ve seslendirme çalışmalarında Monster’ın yüksek performanslı gaming laptoplarının eforundan yararlanacak olan Harun Can, aynı zamanda markanın sesi de olacak.

Monster Notebook, Harun Can’ın teknoloji sponsoru oldu

Anlaşma çerçevesinde; pek çok reklam ve sinema filminde, animasyonlarda sesiyle yer alan ve muhtelif programlarda sunuculuk yapan, ayrıca KorkuluK isminde bir müzik projesi olan şanlı seslendirme sanatçısı, oyuncu ve müzisyen Harun Can, artık çalışmalarında Monster laptop modellerini kullanacak.

Oyuncu, müzisyen ve seslendirme sanatçısı olan Harun Can, Monster ile olan işbirliği hakkında şunları söyledi, “Hem seslendirme çalışmaları gereği hem de müzikle uğraştığım için yüksek performans alabileceğim, emin bir taşınabilir bilgisayara gereksinimim oluyor. Monster Notebook daha evvel bildiğim bir markaydı fakat beraber çalışma fırsatımız olmamıştı. Bu vesileyle Monster için seslendirme de yapacağım. Benim açımdan coşku ve iftihar verici bir çalışma. Ortaya hoş şeyler çıkacağına inandığım anlamlı bir işbirliği. Onlar teknolojiyi Türk kullanıcılarla buluştururken ben de Hollywood yıldızlarını Türk izleyicilerle buluşturmaya devam edeceğim.”

Monster’ın yüksek performanslı reyin bilgisayarları, video veya ses harekâta gibi yüksek operasyon eforu gerektiren vazifelerde de kullanıcılarının her lüzumunu aşırısıyla karşılıyor. Intel®’in 8. jenerasyon Coffee Lake mimarili operasyoncularının kullanıldığı Monster modelleri, NVIDIA® GeForce® GTX10 çabuksu grafik kartlar, yüksek süratli DDR 4 hafızalar ve M.2 SSD depolama birimleri ile günlük yaşamda karşılaşılabilecek her senaryoda yüksek sürat sunmayı başarıyor.

Creative SOUND BLASTER™ Cinema ses sitemine sahip olan Monster reyin bilgisayarları, Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset ile de reyin, film ya da müzik fark etmeksizin üstün bir kullanıcı tecrübeyi sunuyor. Ayrıca AKILB Type A ve Type C, HDCP yardımlı HDMI portu, Mini DisplayPort 1.2 ve 1.3 iletişim noktaları ile çoklu monitör gibi harici ekipman kullanımı ve makineler arası yüksek süratte dosya transferi olası oluyor.

Monster Notebook Müessesesel Bağlantı Müdürü Kayra Keri Küpçü, Harun Can ile olan işbirliklerini şu laflarla değerlendirdi, “Harun Can müzikle, reklamla, videoyla, seslendirmeyle uğraşan çok doğrultulu bir insan. Dolayısıyla bu değişik işlerle uğraşırken kullanabileceği yüksek performanslı bir bilgisayara her zaman gereksinimi var. Monster olarak bizim de yalnızca oyunlarda değil, her türlü modelleme, video ve ses harekâta programında yüksek performans verebilen çok doğrultulu modellerimiz var. Bu açıdan Harun Can ile harikulade bir ortaklık tuttuğumuza inanıyorum. Harun Can aracılığıyla Monster olarak oyuncuların çok iyi tanıdığı bir sesle onlara hitap ediyor olmamız da bizim için ayrı bir coşku kaynağı olacak. Birlikte hoş işlere imza atacağımıza inancım bütün.”

Basın Bülteni