Monster Notebook, ultra ince yeni Abra ve Tulpar reyin bilgisayarlarını tanıttı

Monster Notebook, ultra ince yeni Abra ve Tulpar reyin bilgisayarlarını tanıttı

Ürettiği yüksek performanslı reyin bilgisayarları ve sunduğu eşsiz satış sonrası takviye ile Türkiye’deki oyuncuların en beğendiği markalardan biri olmayı muvaffak olan Monster Notebook, yeni ince ekran çerçeveli modellerini satışa sundu. Sadece 5mm inceliğindeki ekran çerçeveleriyle dikkat sürükleyen modellerin ağırlığı ise 2,5 kg. 

Monster Notebook’un yeni modelleri ultra ince ve ultra eforlu olacak

Monster Notebook, Abra A7 ve Tulpar T7 tezsi reyin bilgisayarlarına 8 yeni model ilave etti. Yeni modeller gittikleri her yerde yüksek performanslı bir bilgisayara lüzum dinleyen kullanıcıların işini basitleştirmek emeliyle üretilmiş. Masaüstü performansını ve tecrübeyi dizüstü bilgisayarda sunmayı kasteden şirket, her yeni mahsulünde olduğu gibi yeni modellerinde de ince ve hafif adaleyeler kullanmış, taşınabilirliği bir üst seviyeye çıkarmış. 

Yeni Abra A7 ve Tulpar T7 modelleri kullanıcılara olası olan azami performansı sunacak ekipmanlar barındırıyor. Eforunu Intel Core i7-8750H harekâtçılardan alan modeller, yüksek grafik niteliği için NVIDIA GeForce GTX 1060, 1070 ve 1080 ekran kartları kullanıyor. Ayrıca 2666MHz süratinde çalışan hafızalar ve saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3000MB’a kadar yazma sürati sunabilen süper süratli SSD depolama üniteleri aygıtların öbür özellikleri arasında yer alıyor.

Yeni modeller 17.3 ekran ebadına sahip olacak, ancak ekran kenarlarındaki kalınlıklar 5mm’ye düşürüldüğü için, 15.6 inçlik bir dizüstü bilgisayar kasasında 17.3 inçlik ekrana sahip bir aygıt kullanmış olacaksınız. Şirket bu ultra ince ve hafif adaleye alternatifini gelecekteki modellerde de sunmayı planlıyor.

Monster Notebook’un inceliği ve hafifliğiyle dikkat sürükleyen yeni reyin bilgisayarı modelleri hakkında detaylı bilgi almak için şu adresi ve Monster Notebook mağazalarını ziyaret edin.

Basın Bülteni