Renault’tan Harika Bir Otomobil Geliyor!

Renault'tan Harika Bir Otomobil Geliyor!

Şimdiye kadar Pierre Herme tatlıcısını duydunuz mu bilmiyoruz ancak bu makanın makaronlarının çok lezzetli olduğunu duyduk. Farklı bir reklam kampanyasına imza atmak isteyen Pierre Herme, otomobil şirketi Renault ile anlaşma yaparak özel bir twingo serisini tasarladı. Sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz derler.

Otomobilde ilk olarak gözümüze çarpan detayların başında koltukların olduğunu söyleyebiliriz. Koltukların içi tasarımında makarondan esinlenmiş. Ünlü pasta şefi Pierre Herme’nin kendi adını taşıyan ünlü tatlı şirketi ve Renault, Twingo araçların tasarımı için beraber çalışma yaptılar.

Renkli iç tasarımı ile şimdiden birçok sürücünün beğenisini kazanan modeller, maalesef ki sınırlı sayıda üretilmiş durumda. Her iki modelden de 50 adet bulunduğu yapılan resmi açıklamalar arasında. Yani bu araçlardan almanız biraz zor gibi duruyor. Hatta şimdiden tükendiğini bile düşünmekteyim.

Makaronlardan esinlenerek tasarlanan koltuklar, farklı bir tarz isteyenler için oldukça ideal duruyor. Arkadan itişli olan Twingo’ların dış görünümüne katkı sağlaması amacıyla aracın etrafını çevreleyen bir çizgi de ek olarak çekilmiş.

Aracın bir diğer detayı ise içerisinde birçok logoya yer verilmiş olması. Direksiyon ve koltukların üzerinde Pierre Hermé logolarını görebilmekteyiz. 20.000 dolar fiyat etiketi karşılığında satılan bu araçların alıcılarına da Pierre Hermé’den güzel mi güzel bir makaron paketi de hediye ediliyor.

Botextra; haber botu , film botu, dizi botu, wordpress botu.Akıllı içerik sistemi