ViewSonic, kavisli monitör alternatiflerini yeni kapılar aralıyor

ViewSonic, kavisli monitör alternatiflerini yeni kapılar aralıyor

Kavisli monitörler, görsel uygulamalara yeni bir bakış açısı ve cümbüş tecrübeyi getiriyor. ViewSonic reyin, cümbüş ve profesyonel kullanım da dahil olmak üzere bir hayli değişik kullanım biçimi için kullanıcılara tertemiz bir bakış açısı sunmak emeliyle kavisli monitör serisini genişletti. ViewSonic geniş bir yelpazeye dağılan kavisli monitör alternatifleriyle, gelişmiş ve değişmeyen görüntü niteliğine sahip etkileyici bir izleme tecrübeyi sağlıyor. Kavisli monitör serimizi genişleterek harcayıcılara gereksinimlerine müteveccih ideal mahsulleri sunabilir hale geldik. diyen ViewSonic Türkiye ve Balkanlar İş Geliştirme Müdürü Burak Aydın, laflarını şöyle sürdürdü: Kavisli monitörler yalnızca bir trend değil. Kullanım biçiminize göre kavisli monitörlerin çok rakamda yararı olabiliyor. Bunların arasında; daha çevreleyici bir tesir için görüş alanını genişletmek ve ekrandaki kavisin daha natürel ve bozulmamış bir görüntü sunmasıyla gözlerin daha az yorulması gibi avantajlar yer alıyor. ViewSonic Kavisli Oyuncu monitörleri oyunculara tertemiz bir tecrübe sunuyor.

Viewsonic’ten kullanıcıları neşelendiren adımlar geliyor

ViewSonic VX58 acelesi, 144 Hz yenileme sürati ve 1800R ekran kavisi sayesinde oyuncuların aradığı akıcı ve çevreleyici reyin tecrübesini sunan mükemmel birer seçim haline geliyor. Yoğun anlarda kare süratleri düştüğünde AMD FreeSync™ teknolojisi devreye girerek karelerin senkronize edilmesine destekçi oluyor, görüntü yırtılmalarını ortadan kaldırıp görüntülerin akıcı kalmasını sağlayarak kullanım tecrübesini daha da iyileştiriyor. 3 kenarı çerçevesiz tasarımıyla görüş alanınızdaki dikkat dağıtıcı unsurları eksilten seri, 24″ VX2458-C-mhd, 27″ VX2758-C-mh ve 32″ VX3258-2KC-mhd, modelleriyle oyuncuların gereksinimlerine en uygun monitörü seçmelerine imkân tanıyor. Daha talepkar oyuncular için planlanan XG3240C, elverişli ayağı ile elastik ayar alternatifleri sunuyor. HDR10 ile High Dynamic Range içeriklere desten veren monitör, reyin tecrübesini daha da ileri taşıyarak görüntülerin hem parlak hem de karanlık sahnelerde öne çıkmasını sağlıyor.

ViewSonic XG3240C, görüntülerin çok süratli aktığı oyunlarda sizin yanınızda. 1800R kavisli ekran, 144 Hz yenileme sürati ve AMD FreeSync™ dayanağı ile; oyunlarda harikulade görüntülerin yanı gizeme akıcı ve çevreleyici bir tecrübe oluşturuyor. Tüm bunların yanında elastik ekran menüsü özelliklerine de sahip olan XG3240C, pazardaki en iyi kavisli oyuncu monitör seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. ViewSonic film ve cümbüş tutkunlarına Full HD ve WQHD çözünürlüklerdeki VX3216-SCMH-W ve VX3217-2KC-mhd modellerini sunuyor. Her iki model de her etrafa uyan şık ve çağdaş tasarımlarının altında etkileyici ve panoramik bir izleme tecrübeyi sunuyor. Görüntüler ve filmler; 3 kenarı çerçevesiz tasarım, 75 Hz* yenileme sürati ve 1800R kavisle iyileştirilerek izleyicileri tertemiz bir ebatta hatasız bir biçimde sarıyor.

VX3217-2KC-mhd*, VESA kurulum dayanağı ile her cins montaja uyabiliyor. Profesyonel kullanım mevzubahisi olduğunda ise VP3881, ultra geniş oturumuyla video tertip etmek ve birden fazla uygulamayla çalışmak için ideal bir çözüm sunmasının yanı sıram 2300R kavisiyle de etrafsal bir görüş sağlıyor. 38 inç ebadında ve WQHD+ 3840 x 1600 çözünürlükteki ekran, video editörlerine çok geniş çalışma alanı sunuyor. Nitelikten ödün vermeyen monitör, yatay olarak 21:9 en boy oranına sahip. VP3881 kendi renk kalibrasyon raporuyla evvelden ayarlanmış olarak geliyor ve öbür bilgisayarlarla kullanıldığında yine kalibre edilme zahmetini ortadan kaldırmak için teçhizatsal kalibrasyon özelliğine sahip.

sRGB renk gamının %100’ünü içeren monitör, doğru ve canlı renkler oluşturarak projenizin her platformda aynı mükemmel neticeyi vermesini sağlıyor. Delta E<2 renk doğruluğu ve 5% delta parlaklık sapması, renk ve parlaklığın kararlı olmasına takviye ediyorböylece görüntüler her zaman zengin ve parlak oluyor. USB 3.1 Tip-C irtibatı ise şarj etme, yüksek ebatlı bilgi aktarımı ve video görüntüsü için kullanıcı arkadaşı idare ihtimali sunmasının yanı gizeme KVM anahtarı teknolojisi sayesinde birden fazla aygıtla çalışırken üretkenliği artırıyor.

-Basın duyuruyu