Xiaomi’nin İzmir’deki Mağazasının Açılış Tarihi Duyuruldu

Xiaomi’nin İzmir’deki Mağazasının Açılış Tarihi Duyuruldu

Xiaomi, geçtiğimiz yıl ile beraber ülkemizde daha faal olmak istiyor. Bunun için İstanbul’da pek çok noktada mağaza açan firma, İstanbul dışındaki ilk mağazasını ise İzmir’de kalemtıraş. İzmir’in en büyük alışveriş merkezlerinden olan İzmir Optimum’da açılacak olan Mi Store, 20 Temmuz’da Xiaomi severlere hizmet etmeye başlayacak.

Mi Türkiye İstanbul

Açılışa özel fırsatlar sunacak yeni Mi Store, Türkiye’de İstanbul’dakilerden sonra açılan ilk mağaza olacak. Cepport distribütörlüğünde açılacak olan mağaza, aynı zamanda Türkiye’de hizmete açılan en büyük Mi Store olma özelliğini de taşıyacak. Uslu telefonlar dışında Xiaomi’nin bilgisayar, tablet, kulaklık ve çok rakamda değişik mahsulünü satacak olan mağaza, Xiaomi’nin Türkiye’de daha çok tanınmasını sağlayacak gibi duruyor. 

Şayet sizler de muhtelif indirimlere sahne olacak mağaza açılışına katılmak istiyorsanız, İZBAN metro ile giderek Esbaş durağında inebilirsiniz. Şayet otomobille gidecekseniz de Gaziemir doğrultusunda Ege Hür Bölgesi’ne giderek Optimum AVM’ye erişebilirsiniz.

Xiaomi Mi Türkiye İzmir

Xiaomi, ülkemiz dışında başta Hindistan olmak üzere hemen hemen tüm pazarlarda uygun maliyetli ve nitelikli teknolojik mahsuller sunduğu için seçim edilen bir şirket oldu. Yüzde 5 kar hissesini geçmeyeceklerini söyleyen Xiaomi, şimdilik bu sözünü yakalıyormuş gibi görünüyor.